Spektakl

Życie: trzy wersje – gościnnie – SPEKTAKL ODWOŁANY

 • Yasmina Reza

 • Jerzy Schejbal

 • Tatiana Kwiatkowska

 • Olga Sawicka
  Martyna Trawczyńska
  Sławomir Pacek
  Jerzy Schejbal
  Głosy dzieci:
  Mikołaj Błażuk
  Amelia Jasińska
  Weronika Rolka
  z grupy teatralnej „Cudoki-Szuroki” Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu

WERSJE: trzy
PARY: dwie
WIECZÓR: jeden
ŻYCIE: trzy wersje
Spektakl w reżyserii Jerzego Schejbala przygotowany z okazji jubileuszu jego 70. urodzin.

„Życie: trzy wersje” to pozornie prosta i niepozbawiona komediowych tonów, ale w rzeczywistości pełna napięć historia, która zawiera wiele trafnych spostrzeżeń na temat naszej codzienności, odsłaniając tym samym prawdę o człowieku.

Sztuka Yasminy Rezy ukazuje trzy warianty tej samej kolacji z udziałem dwóch par małżeńskich, Soni i Henryka oraz Inez i Huberta. Kluczowe dla rozwoju wydarzeń kwestie umieszczone w części pierwszej, przybierają zgoła odmienny przebieg i finał w następnych dwóch odsłonach. Obserwujemy jak pozornie nieistotne szczegóły powodują, że dobrze wychowani bohaterowie pokazują swoje prawdziwe oblicze, idą za emocjami i finalnie nie mogą nad nimi zapanować. Zmagania reguł społecznych z niezmienną od wieków ludzką naturą zmieniają towarzyskie spotkanie w pole bitwy, na szczęście tylko na słowa…

Słowem – KOMEDIA z czterema świetnymi rolami!

Spektakl przygotowany z okazji jubileuszu 70. urodzin Jerzego Schejbala, znanego zarówno publiczności Teatru Polskiego i Teatru Powszechnego w Warszawie, jak i telewidzom i kinomanom w całej Polsce aktora, który zyskał ostatnio ogromną sympatię widzów dzięki udziałowi w filmie „Excentrycy, po słonecznej stronie ulicy” oraz w serialach „M jak Miłość” i „Dom nad rozlewiskiem”.

CZAS TRWANIA: 90 min.

Bilety w cenie:

75 zł – parter

65 zł – balkon I

55 zł – balkon II

do nabycia w Kasie Teatru (płatność wyłącznie gotówką)