Repertuar

piątek, 7 IX
  • Seks dla opornych – Scena inicjatyw aktorskich

    19:00

    Scena ul. Krótka 3

    Reżyser: Henryk Adamek

    opis

    kup bilet

sobota, 8 IX
  • Seks dla opornych – Scena inicjatyw aktorskich

    19:00

    Scena ul. Krótka 3

    Reżyser: Henryk Adamek

    opis

    kup bilet

niedziela, 9 IX
  • Seks dla opornych – Scena inicjatyw aktorskich

    18:00

    Scena ul. Krótka 3

    Reżyser: Henryk Adamek

    opis

    kup bilet

piątek, 14 IX
  • Spis Kobiet – obchody 100-lecia uzyskania praw wyborczych przez kobiety w Polsce

    19:00

    Scena ul. Krótka 3

    Reżyser: Dorota Ogrodzka, Izabella Gawęcka, Alicja Brudło, Anna Sadowska, Iwona Konecka

    opis

    kup bilet

sobota, 15 IX
  • Chodź ze mną do łóżka – obchody 100-lecia uzyskania praw wyborczych przez kobiety w Polsce

    19:00

    Scena ul. Krótka 3

    Reżyser: Adam Sajnuk

    opis

    kup bilet

niedziela, 16 IX
  • Karmazynowy poemat – spektakl w ramach projektu “Niepodległa”

    17:00

    Muzeum Karkonoskie

    Reżyser: opieka artystyczna: Piotr -Bogusław Jędrzejczak

    opis

sobota, 29 IX
  • Niedźwiedź, Oświadczyny

    19:00

    PREMIERA Scena ul. Krótka 3

    Reżyser: Turgay Velizade

    opis

    kup bilet

niedziela, 30 IX
  • Niedźwiedź, Oświadczyny

    18:00

    Scena ul. Krótka 3

    Reżyser: Turgay Velizade

    opis

    kup bilet

czwartek, 4 X
  • Niedźwiedź, Oświadczyny

    19:00

    Scena ul. Krótka 3

    Reżyser: Turgay Velizade

    opis

    kup bilet

piątek, 5 X
  • Niedźwiedź, Oświadczyny

    19:00

    Scena ul. Krótka 3

    Reżyser: Turgay Velizade

    opis

    kup bilet

sobota, 6 X
  • Niedźwiedź, Oświadczyny

    19:00

    Scena ul. Krótka 3

    Reżyser: Turgay Velizade

    opis

    kup bilet

niedziela, 7 X
  • Niedźwiedź, Oświadczyny

    18:00

    Scena ul. Krótka 3

    Reżyser: Turgay Velizade

    opis

    kup bilet

piątek, 12 X
  • Najdroższy

    19:00

    Scena ul. Krótka 3

    Reżyser: Marcin Sosnowski

    opis

    kup bilet

sobota, 13 X
  • Najdroższy

    19:00

    Scena ul. Krótka 3

    Reżyser: Marcin Sosnowski

    opis

    kup bilet

niedziela, 14 X
  • Najdroższy

    18:00

    Scena ul. Krótka 3

    Reżyser: Marcin Sosnowski

    opis

    kup bilet

czwartek, 18 X
  • Gąska

    19:00

    Scena ul. Krótka 3

    Reżyser: Piotr-Bogusław Jędrzejczak

    opis

    kup bilet

piątek, 19 X
  • Gąska

    19:00

    Scena ul. Krótka 3

    Reżyser: Piotr-Bogusław Jędrzejczak

    opis

    kup bilet

sobota, 20 X
  • Gąska

    19:00

    Scena ul. Krótka 3

    Reżyser: Piotr-Bogusław Jędrzejczak

    opis

    kup bilet

niedziela, 21 X
  • Gąska

    18:00

    Scena ul. Krótka 3

    Reżyser: Piotr-Bogusław Jędrzejczak

    opis

    kup bilet

piątek, 26 X
  • Osiem kobiet

    19:00

    Scena ul. Krótka 3

    Reżyser: Jerzy Bończak

    opis

    kup bilet

sobota, 27 X
  • Osiem kobiet

    19:00

    Scena ul. Krótka 3

    Reżyser: Jerzy Bończak

    opis

    kup bilet

niedziela, 28 X
  • Osiem kobiet

    18:00

    Scena ul. Krótka 3

    Reżyser: Jerzy Bończak

    opis

    kup bilet