Repertuar

czwartek, 5 I
  • Szalone nożyczki

    19:00

    Duża Scena

    Reżyser: Marcin Sosnowski

    opis

sobota, 7 I
  • Szalone nożyczki

    19:00

    Duża Scena

    Reżyser: Marcin Sosnowski

    opis

niedziela, 8 I
  • Szalone nożyczki

    18:00

    Duża Scena

    Reżyser: Marcin Sosnowski

    opis

czwartek, 12 I
  • Szalone nożyczki

    19:00

    Duża Scena

    Reżyser: Marcin Sosnowski

    opis

piątek, 13 I
  • Szalone nożyczki

    19:00

    Duża Scena

    Reżyser: Marcin Sosnowski

    opis

sobota, 14 I
  • Szalone nożyczki

    19:00

    Duża Scena

    Reżyser: Marcin Sosnowski

    opis

niedziela, 15 I
  • Szalone nożyczki

    18:00

    Duża Scena

    Reżyser: Marcin Sosnowski

    opis

poniedziałek, 16 I
  • Grzegorz Turnau oraz Andrzej Sikorowski – Pasjans na dwóch

    19:00

    Duża Scena

    Reżyser: Grzegorz Turnau, Andrzej Sikorowski

    opis

czwartek, 19 I
  • Wyprawa czarownic

    10:30

    Scena Studyjna

    Reżyser: Judyta Berłowska

    opis

piątek, 20 I
  • Wyprawa czarownic

    10:00

    Scena Studyjna

    Reżyser: Judyta Berłowska

    opis

sobota, 21 I
  • Łódeczka – spektakl dla Najnajów

    11:00

    BILETY WYPRZEDANE Duża Scena

    Reżyser: Alicja Morawska-Rubczak

    opis

  • Wyprawa czarownic

    19:00

    Scena Studyjna

    Reżyser: Judyta Berłowska

    opis

    kup bilet

niedziela, 22 I
  • Łódeczka – spektakl dla Najnajów

    11:00

    BILETY WYPRZEDANE Duża Scena

    Reżyser: Alicja Morawska-Rubczak

    opis

  • Wyprawa czarownic

    18:00

    Scena Studyjna

    Reżyser: Judyta Berłowska

    opis

    kup bilet

poniedziałek, 23 I
  • Recital Edyty Geppert

    19:00

    Duża Scena

    Reżyser: -

    opis

piątek, 27 I
  • Kubuś i jego Pan

    19:00

    Duża Scena

    Reżyser: Piotr-Bogusław Jędrzejczak

    opis

    kup bilet

sobota, 28 I
  • Kubuś i jego Pan

    19:00

    Duża Scena

    Reżyser: Piotr-Bogusław Jędrzejczak

    opis

    kup bilet

niedziela, 29 I
  • Łódeczka – spektakl dla Najnajów

    12:00

    Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie

    Reżyser: Alicja Morawska-Rubczak

    opis

  • Kubuś i jego Pan

    18:00

    Duża Scena

    Reżyser: Piotr-Bogusław Jędrzejczak

    opis

    kup bilet

czwartek, 2 II
  • Każdemu Everest

    19:00

    Scena Studyjna

    Reżyser: Piotr Jędrzejas

    opis

    kup bilet

piątek, 3 II
  • Każdemu Everest

    19:00

    Scena Studyjna

    Reżyser: Piotr Jędrzejas

    opis

    kup bilet

sobota, 4 II
  • Każdemu Everest

    19:00

    Scena Studyjna

    Reżyser: Piotr Jędrzejas

    opis

    kup bilet

niedziela, 5 II
  • Każdemu Everest

    18:00

    Scena Studyjna

    Reżyser: Piotr Jędrzejas

    opis

    kup bilet

piątek, 10 II
  • Akt przerywany

    10:00

    Duża Scena

    Reżyser: Rolf Alme

    opis

    kup bilet

  • Mąż mojej żony

    19:00

    Scena Studyjna

    Reżyser: Henryk Adamek

    opis

    kup bilet

sobota, 11 II
  • Akt przerywany

    19:00

    Duża Scena

    Reżyser: Rolf Alme

    opis

    kup bilet

niedziela, 12 II
  • Akt przerywany

    18:00

    Duża Scena

    Reżyser: Rolf Alme

    opis

    kup bilet

poniedziałek, 13 II
  • Old Love

    17:00

    Duża Scena

    Reżyser: Andrzej Chichłowski

    opis

  • Old Love

    20:00

    Duża Scena

    Reżyser: Andrzej Chichłowski

    opis

czwartek, 16 II
  • Mąż mojej żony

    19:00

    Scena Studyjna

    Reżyser: Henryk Adamek

    opis

    kup bilet

piątek, 17 II
  • Mąż mojej żony

    19:00

    Scena Studyjna

    Reżyser: Henryk Adamek

    opis

    kup bilet

sobota, 18 II
  • Mąż mojej żony

    19:00

    Scena Studyjna

    Reżyser: Henryk Adamek

    opis

    kup bilet

niedziela, 19 II
  • Mąż mojej żony

    18:00

    Scena Studyjna

    Reżyser: Henryk Adamek

    opis

    kup bilet

poniedziałek, 20 II
  • Możdżer Danielsson Fresco Trio

    21:00

    Duża Scena

    Reżyser: -

    opis

czwartek, 23 II
  • Szalone nożyczki

    19:00

    Duża Scena

    Reżyser: Marcin Sosnowski

    opis

    kup bilet

piątek, 24 II
  • Szalone nożyczki

    19:00

    Duża Scena

    Reżyser: Marcin Sosnowski

    opis

    kup bilet

sobota, 25 II
  • Szalone nożyczki

    19:00

    Duża Scena

    Reżyser: Marcin Sosnowski

    opis

    kup bilet

niedziela, 26 II
  • Szalone nożyczki

    18:00

    Duża Scena

    Reżyser: Marcin Sosnowski

    opis

    kup bilet

piątek, 3 III
  • Szalone nożyczki

    19:00

    Duża Scena

    Reżyser: Marcin Sosnowski

    opis

    kup bilet

sobota, 4 III
  • Szalone nożyczki

    19:00

    Duża Scena

    Reżyser: Marcin Sosnowski

    opis

    kup bilet

niedziela, 5 III
  • Szalone nożyczki

    18:00

    Duża Scena

    Reżyser: Marcin Sosnowski

    opis

    kup bilet

poniedziałek, 6 III
  • Klimakterium 2

    17:00

    Duża Scena

    Reżyser: Elżbieta Jodłowska, Krzysztof Jaślar

    opis

  • Klimakterium 2

    20:00

    Duża Scena

    Reżyser: Elżbieta Jodłowska, Krzysztof Jaślar

    opis

piątek, 10 III
  • Karskiego historia nieprawdziwa

    19:00

    Widownia Budowana na Scenie

    Reżyser: Julia Mark

    opis

    kup bilet

sobota, 11 III
  • Karskiego historia nieprawdziwa

    19:00

    Widownia Budowana na Scenie

    Reżyser: Julia Mark

    opis

    kup bilet

niedziela, 12 III
  • Karskiego historia nieprawdziwa

    18:00

    Widownia Budowana na Scenie

    Reżyser: Julia Mark

    opis

    kup bilet

poniedziałek, 13 III
  • Kabaret Hrabi – Cyrkuśniki

    19:00

    Duża Scena

    Reżyser: -

    opis

piątek, 17 III
  • Mąż mojej żony

    19:00

    Scena Studyjna

    Reżyser: Henryk Adamek

    opis

    kup bilet

sobota, 18 III
  • Mąż mojej żony

    19:00

    Scena Studyjna

    Reżyser: Henryk Adamek

    opis

    kup bilet

niedziela, 19 III
  • Mąż mojej żony

    18:00

    Scena Studyjna

    Reżyser: Henryk Adamek

    opis

    kup bilet