Spektakl

Andrzej Poniedzielski – Jubileuszowy wieczór kabaretowy

UWAGA!!!

W związku z zaistniałą  sytuacją  i zaostrzenie przepisów sanitarnych, recital Andrzeja Poniedzielskiego,  jesteśmy zmuszeni odwołać.  Osoby, które zakupiły bilety w kasie Teatru im. Cypriana Kamila Norwida, proszone są o przyjście do kasy od wtorku do piątku w godzinach  12:00-15:00 wraz z paragonem, w celu zwrotu pieniędzy za zakupione bilety.

 

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na widowni w dniu 26.10.2020 r. koncert odbędzie się  dwukrotnie: o godz. 17:30 oraz 20:00
Widzów z zakupionymi biletami przed pandemią w kasie Teatru i portalu tikketo.pl zapraszamy na koncert o godzinie 20:00!!!
W obliczu epidemii Sars- Cov2 działając zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 05.06.2020r. zakupione miejsca mogą ulec zmianie stosownie do niniejszego rozporządzenia (udostępnienia widzom lub słuchaczom co drugiego miejsca na widowni lub w rzędach naprzemiennie). Prosimy o wyrozumiałość.

W tym roku  Andrzej Poniedzielski obchodzi 65 urodziny i z tej okazji odbędzie się wyjątkowy wieczór kabaretowy. Nie zabraknie inteligentnej satyry, humoru, piosenki oraz doskonałej zabawy.

Poza Jubilatem na scenie pojawią się wspaniali artyści – Andrzej Pawlukiewicz.

„Chcemy żeby jednocześnie były święta i czereśnie” – pisze  mistrz subtelnego dowcipu i poezji rodem z krainy łagodności. Artysta mówi o sobie, że nie jest ani poetą, ani twórcą. Satyryk, a zwłaszcza refleksyjny, ma prawo tak z siebie żartować. Ma na koncie setki wierszy oraz piosenek, które pisał m.in. dla Elżbiety Adamiak, Edyty Geppert, Anny Marii Jopek, do muzyki m.in. Zygmunta Nahornego, Jerzego Satanowskiego, Seweryna Krajewskiego. Recital Andrzeja Poniedzielskiego to prawdziwy rarytas dla wielbicieli inteligentnej, myślącej satyry, przeciwstawiającej się medialnym trendom. Znany bard łączy w swoich tekstach poetyckie frazy i ostrze ironii.

Wszystkich zmęczonych prozą dnia codziennego zapraszamy na spotkanie z poetyckim poczuciem humoru Andrzeja Poniedzielskiego. W programie: satyryczne komentarze do aktualnej rzeczywistości w formie piosenek i monologów.

Wieczór humoru niezwykle inteligentnego, a zarazem łagodnego. Teksty Andrzeja Poniedzielskiego (a także jego osoba i swoisty, urokliwy sposób bycia na scenie) pozwalają na zatrzymanie się w pędzie prozaicznej codzienności i przypomnienie sobie o całej poezji życia, o marzeniach, tęsknotach i miłości.

Skip to content