Spektakl

Pułapka na myszy- dodatkowy spektakl odwołany!

 • 04.01.20120

 • Agatha Christie

 • Marek Siudym

 • Wojciech Stefaniak

 • Aleksandra Harasimowicz

 • Marek Siudym

 • Elwira Hamerska - Skórecka,
  Marta Kędziora,
  Iwona Lach,
  Agata Darnowska,
  Andrzej Kępiński,
  Piotr Konieczyński,
  Robert Mania,
  Bogusław Siwko,
  Filip Toroński.

UWAGA!!!

Drodzy Widzowie,

Z przykrością informujemy, że z powodu skierowania jednego z aktorów na kwarantannę, zmuszeni jesteśmy odwołać planowany na 30.10.2020r. spektakl „Pułapka na myszy” oraz zamienić planowane na 7 i 8.11.2020r. spektakle „Niedźwiedź, Oświadczyny” na przedstawienie „Mąż mojej żony”. Natomiast spektakl „Niedźwiedź, Oświadczyny” zostaje przeniesiony na 21 i 22.11.2020r. Mamy nadzieję, że zmieniająca się dynamicznie sytuacja nie wpłynie na wprowadzenie kolejnych zmian. Bilety zakupione na te terminy zachowują ważność, zapraszamy do potwierdzania miejsc, kasa przyjmuje również zwroty, w razie pytań prosimy o kontakt z Działem Marketingu od wtorku do piątku w godzinach 12:00 – 15:00.
Pragniemy Państwa również poinformować, że bezpieczeństwo Państwa i wszystkich pracowników Teatru jest dla nas nadrzędną wartością, dlatego dokładamy wszelkich starań w celu zapewnienia Państwu bezpieczeństwa i komfortu podczas wizyty w naszym Teatrze, związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.
Do zobaczenie w Teatrze!

AKTUALNY REPERTUAR :
30.10.2020r. „Pułapka na myszy” – odwołane!
07.11.2020r. godz. 19:00 „Mąż mojej żony”
08.11.2020r. godz. 18:00 „Mąż mojej żony”
21.11.2020r. godz. 19:00 „Niedźwiedź, Oświadczyny”
22.11.2020r. godz. 18:00 „Niedźwiedź, Oświadczyny”
„Damy i Huzary” – trwają ustalenia nowego terminu!

Pokaż mniej

 W związku z decyzją Ministerstwa Zdrowia o wprowadzeniu na terenie całego kraju „Żółtej strefy epidemiologicznej” i zaostrzenie przepisów sanitarnych, na najbliższy spektakl ”Pułapka na myszy” obowiązują tylko zakupione i przebukowane z marca br. bilety,
natomiast wszystkie rezerwacje przenosimy na dodatkowy spektakl  „Pułapka na myszy”
w dniu 24.10.2020r. na godz.19.00 !
Osoby, które posiadają rezerwacje, proszone są o kontakt z Działem Marketingu w celu potwierdzenia miejsc.

Przepraszamy za zaistniałą sytuację, ale bezpieczeństwo Państwa  jest dla nas nadrzędną wartością.

 

 

Coroczna, kryminalna zagadka w karnawale to w ostatnich latach u Norwida już niemal tradycja. Po, cieszących się wciąż wielkim powodzeniem u widzów realizacjach „Szalonych nożyczek” Paula Pörtnera w reżyserii Marcina Sosnowskiego i „Ośmiu kobiet” Roberta Thomasa w reżyserii Jerzego Bończaka, proponujemy Państwu kolejną wyprawę w ekscytujące rejony, w które niegdyś zabierała widzów wyludniająca ulice, telewizyjna Kobra.

Prapremiera teatralnej wersji „Pułapki na myszy” Agathy Christie odbyła się w Londynie w roku ’52. Przedstawienie zagrano ponad dwadzieścia tysięcy razy. Liczymy na to, że wersja znanego już w Jeleniej Górze w roli reżysera Marka Siudyma powtórzy ten sukces. (No, przy uwzględnieniu różnicy w liczbie mieszkańców obu metropolii). – Bawić się i bać będziemy w rozkosznych okolicznościach lat pięćdziesiątych. Wnętrze stylowego, tonącego w śnieżnych zaspach pensjonatu zaprojektował sam Wojciech Stefaniak, a równie eleganckie kostiumy Aleksandra Harasimowicz (vide ubiegłoroczny hit Norwida: „Co widział kamerdyner” Joego Ortona, wyreżyserowany przez M.S.). We wspaniale odnowionym Teatrze powinny się prezentować szczególnie efektownie. Z radia zaś sączyć się będzie urocza muzyka z tamtego okresu. (Choć nie tylko muzyka…) A na scenie Państwa ulubieńcy: Elwira Hamerska-Skórecka, Marta Kędziora, Agata Darnowska  Iwona Lach, Piotr Konieczyński, Andrzej Kępiński, Robert Mania, Filip Toroński.

Ta sztuka to klasyka angielskiego kryminału z wszystkimi doskonale wykorzystanymi cechami tego gatunku. Znakomicie rysowane charaktery, lekkość dialogu, misternie skonstruowana zagadka kryminalna. Agatha Christie, jak zawsze, zapewnia rozrywkę wysokiej próby. A aktorzy Teatru Norwida czują ten styl znakomicie.

Skip to content