Spektakl

RUSZAMY OD WRZEŚNIA

Kochani Widzowie!

Państwa wspaniałe reakcje na wymuszoną epidemią działalność Teatru im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze w sieci świadczą o tym, że tęsknią Państwo za bezpośrednimi spotkaniami z naszymi aktorami. My też się za Państwem stęskniliśmy.

I przyszedł wreszcie moment, że możemy znów zacząć się umawiać w gmachu przy Alei Wojska Polskiego 38. Obecne decyzje Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pozwalają nam na to.

Ruszymy z przedstawieniami wraz z początkiem nowego sezonu, od września. Wtedy też otworzymy kasę. Kupione wcześniej, a niewykorzystane z powodu zaistniałej sytuacji, bilety będzie można przedatować bądź zwrócić. Wydarzenia gościnne, spektakle oraz koncerty, odbędą się w nowych terminach, o których będziemy Państwa informować na naszej stronie.

Rzecz jasna będą nas obowiązywały aktualne przepisy sanitarne. Dziś, na początku czerwca, mówią one o zapełnieniu nie więcej niż połowy miejsc w sali i konieczności pozostawania widzów w trakcie spektaklu w maskach. Nie mogą też działać teatralne szatnie. – Jak będzie we wrześniu – zobaczymy. Pozostaje mieć nadzieję, że sytuacja pozwoli na dalsze znoszenie wprowadzonych ograniczeń.

Serdecznie zapraszamy.

 

 

 

Skip to content