Spektakl

Sławek Uniatowski – koncert gościnny

Zaplanowany koncert Sławka Uniatowskiego na 30.10.2020r. zostaje przeniesiony na 11 października 2021!!!

W związku z nadal utrzymującą się epidemią informujemy, że koncert Sławka Uniatowskiego  zaplanowany na 25 maja 2020 w Jeleniej Górze został przesunięty na 30 października 2020 na godzinę 20.00.

Wszystkie zakupione bilety pozostają ważne na to samo  wydarzenia bez konieczności podejmowania dodatkowych działań. W przypadku chęci zwrotu biletu prosimy o kontakt z portalem biletowym, lub punktem sprzedaży, w którym dokonano zakupu.

Link do informacji na naszym fb:

https://www.facebook.com/scenakonesera/photos/a.189607251737397/563190677712384

„The Best of” to tytuł koncertu, który proponujemy Państwu na wyjątkowo spędzony wieczór w najdoskonalszym towarzystwie.  Publiczność będzie miała okazję wysłuchać między innymi utworów autorskich Sławka takich jak „Honolulu„, czy „5 rano„. Na programie koncertu  nie zabraknie także  piosenek z repertuaru największych idoli UniatowskiegoZbyszka Wodeckiego, Andrzeja Zauchy i Franka Sinatry. Piosenki w wyjątkowej aranżacji, zaśpiewane ciepłym, barytonowym głosem Uniatowskiego podbiją Wasze serca.

Sławek Uniatowski – Wokalista, kompozytor, autor tekstów, multiinstrumentalista. Urodził się 11 maja 1984 roku w Toruniu, już jako pięciolatek rozpoczął przygodą z instrumentami klawiszowymi. Jako nastolatek zaczął komponować i pisać teksty piosenek, współtworzył toruński zespół Kije, w którym komponował oraz grał na syntezatorach. Wiosną 2005 roku wziął udział w czwartym sezonie talent show „Idol w telewizji Polsat. Dotarł do finału, ostatecznie zajmując drugie miejsce. Pod koniec 2008 roku założył zespół Uniatowski Project.

Uniatowski jako jedyny wokalista z Polski miał przyjemność wystąpić na jednej scenie u boku największego amerykańskiego producenta muzycznego Davida Fostera, współpracującego z Whitney Houston, Celine Dion czy Michaelem Buble.

Ma na swoim koncie również współpracę z takimi gwiazdami jak Maryla Rodowicz („Będzie to co musi być”), Zbigniew Wodecki, Jan Kanty Pawluśkiewicz, Kuba Badach. Koncertował w kraju i za granicą z big bandami wykonując repertuar Franka Sinatry, Tony’ego Bennetta, Nat „King” Cole’a, Cheta Bakera czy Ellie Fitzgerald.

 

 

Skip to content