WydarzenieSCROOGE. OPOWIEŚĆ WIGILIJNA już w sobotę – spektakl w ramach projektu KULTURA BEZ BARIER

W ramach realizacji projektu KULTURA BEZ BARIER – „Zobacz, usłysz, poczuj – teatr dostępny dla każdego’’ zapraszamy Państwa na prezentację spektaklu „SCROOGE. OPOWIEŚĆ WIGILIJNA” – 17 grudnia 2022 o godzinie 17:00 z audiodeskrypcją, pętlą indukcyjną, tłumaczeniem na język migowy i projekcją dialogów.

BILETY?

Rezerwacja biletów tylko telefoniczna pod nr tel. : 75 64 28 130, 131

Bilet na spektakl dla osób z niepełnosprawnością i ich opiekunów kosztuje 20zł/osoba za okazaniem legitymacji lub orzeczenia o niepełnosprawności (nie dotyczy premier jak i spektakli/koncertów gościnnych).


Zachęcamy serdecznie osoby z niepełnosprawnościami wzroku i słuchu do udziału w warsztacie 17 grudnia 2022
o godzinie 19:00 – tzw. „touch tour” wprowadzający w tematykę spektaklu.

Damy widzowi możliwość wejścia na scenę, dotknięcia scenografii, kostiumów i za razem zapoznania się z ich materiałem, kształtem oraz fakturą. Dzięki temu zabiegowi uczestnik warsztatów zapozna się z topografią sceny oraz zorientuje się w przestrzeni spektaklu. Mamy nadzieję, że ta forma warsztatów umożliwi lepsze zrozumienie jak i odbiór przedstawienia.

Warsztat jest bezpłatny a ilość miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia przyjmowane są  telefonicznie, od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00, pod numerem telefonu 75 64 28 130, 131.

Skip to content