Wydarzenie50. Jeleniogórskie Spotkania Teatralne dobiegły końca – Podziękowania

Szanowni Widzowie, Artyści, Pracownicy Teatru,

Za nami 50. Jubileuszowe Jeleniogórskie Spotkania Teatralne. Chciałbym serdecznie podziękować Wam wszystkim za Wasze wsparcie i obecność na tym wyjątkowym wydarzeniu. To był niezwykły czas, w którym mogliśmy wspólnie świętować teatr, a także podziwiać talent artystów z różnych stron naszego kraju, jak również gości z zagranicy.

Wasza obecność i zaangażowanie sprawiły, że to wydarzenie było wyjątkowe. Dziękujemy za każdy objaw życzliwości, brawa, które były nagrodą oraz dodawały skrzydeł występującym zespołom teatralnym. Dziękuję za uśmiech na twarzach i za Waszą pasję i miłość do teatru, która nas inspiruje do dalszej pracy.

Dziękuję artystom, którzy swoim talentem i zaangażowaniem dostarczyli nam niezapomnianych chwil na scenie. To dzięki Wam teatr kwitnie i przyciąga nowe pokolenia widzów.

Dziękuję również pracownikom teatru, którzy pracując niezmordowanie, po to, aby zapewnić Wam najlepsze doświadczenia teatralne. Wasza ciężka praca i oddanie są nieocenione.

Życzę Wam wszystkim kolejnych pięknych chwil spędzonych w teatrze, zarówno jako widzowie, jak i jako twórcy. Mamy nadzieję, że nasze kolejne jubileusze będą równie udane i pełne niespodzianek.

Dziękując raz jeszcze, zapraszamy Was serdecznie do uczestnictwa w naszych repertuarowych propozycjach spektakli i wydarzeń kulturalnych w naszym teatrze.

Z wyrazami szacunku,

Tadeusz Wnuk

Dyrektor Naczelny Teatru im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze

 

 

Dofinansowano z budżetu państwa – ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

 

Wydarzenie zostało dofinansowane z budżetu Miasta Jelenia Góra
oraz objęte Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Jeleniej Góry Jerzego Łużniaka

 

 

Skip to content