WydarzenieBILET ZA 500 GROSZY / NOCNE ZWIEDZANIE TEATRU

DZIEŃ TEATRU PUBLICZNEGO – „BILET ZA 500 GROSZY”
Polskie teatry po raz trzeci grają za grosze. Czekamy na Was drodzy Widzowie!

SPRZEDAŻ W NASZYM TEATRZE ROZPOCZNIE SIĘ

W DNIU13 MAJA OD GODZ. 12:00

DOTYCZY SPEKTAKLU „ODPRAWA POSŁÓW GRECKICH” W DNIU 20 MAJA, GODZ.19:00

 

PONADTO PO SPEKTAKLU ODBĘDZIE SIĘ ZWIEDZANIE NASZEGO TEATRU*

JEDNA OSOBA MOŻE NABYĆ 2 BILETY. NIE PROWADZIMY REZERWACJI MIEJSC.

(*liczba miejsc ograniczona, więcej informacji)

 

A tak o naszej akcji mówi STRIMEO TV -> KLIK!


Więcej informacji na temat akcji „500 groszy”:

W tym roku Dzień Teatru Publicznego obchodzony będzie już po raz trzeci. Pomysł tego święta zrodził się w 2015 roku, kiedy teatr publiczny w Polsce – a więc teatr dostępny i mówiący w imieniu każdego – obchodził 250-lecie swojego istnienia. W akcji „Bilet do teatru za 500 groszy” z okazji Dnia Teatru Publicznego weźmie udział 97 teatrów uczestniczących – 98 spektakli – 38 miast, a więc o siedem teatrów więcej niż w roku ubiegłym. Zmieni się także nieco formuła samego świętowania. Sprzedaż biletów za okrągłe 5 złotych – prowadzona tylko w kasach teatrów – rozpocznie się 13 maja, ale spektakle nie będą wystawiane w kolejną sobotę, jak było w roku ubiegłym, lecz przez cały tydzień – aż do 20 maja.

Szczegółowe informacje na temat wszystkich granych w ramach akcji spektakli dostępne na: stronie-kalendarzu www.dzienteatrupublicznego.pl oraz na stronie Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego.

„Bilet do teatru za 500 groszy” jest akcją ogólnopolską, finansowaną ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, a koordynowaną przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego.

 

Skip to content