WydarzenieTEATR W DOMU – DLACZEGO NIE

Twój Teatr w Twoim domu  –  Spektakle i działalność Teatru im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze dostępne w jednym miejscu nie wychodząc z domu.
#zostańwdomu

Sytuacja jest szczególna. Jak doskonale wiemy, wszyscy powinniśmy zostać w domu, ale tez nie musimy się w nim nudzić. Nie możecie przyjść do nas, to my, Teatr im. Cypriana Kamila Norwida odwiedzimy Was w Waszych domach. Z największą przyjemnością zagościmy u Was i to bez biletów…specjalnie dla Was drodzy Widzowie, abyście o nas nie zapomnieli, bo my pamiętamy o Was ….W naszej ofercie proponujemy pełen wachlarz wydarzeń teatralnych – od spektakli dla dorosłych, dla dzieci i całych rodzin po barwne Międzynarodowe Teatry Uliczne.
Zapraszamy do obejrzenia zapisu naszych spektakli i wydarzeń, które odbywały się u nas na przełomie 70-ciu lat. To wszystko możecie wybrać i obejrzeć za sprawą Cyfrowego Dziedzictwa Kulturowego Jeleniej Góry – projektu pod nazwą „Cyfrowe dziedzictwo kulturowe Jeleniej Góry. 70 lat wydarzeń w bibliotece cyfrowej.
Weź udział w kulturze on-line”. Dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury
i Dziedzictwa Narodowego z programu Kultura Cyfrowa oraz dotacji celowej Urzędu Miasta Jeleniej Góry.

Zbiory Teatru im. Cypriana Kamila Norwida do obejrzenia klikając na LINK

Bardzo serdecznie zapraszamy do obejrzenia cyfrowego dziedzictwa kulturowego Jeleniej Góry. ?70 lat wydarzeń w bibliotece cyfrowej dostępne na naszej stronie internetowej:www.teatrnorwida.pl w zakładce – projekty. ?Projekt dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego z programu Kultura Cyfrowa oraz dotacji celowej Urzędu Miasta Jeleniej Góry.

Opublikowany przez Teatr im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze Poniedziałek, 30 marca 2020

 

Skip to content