WydarzenieDebiuty na naszych deskach

Za nami bardzo wzruszający weekend grania spektaklu „To wiem na pewno” z debiutującym na scenie naszego teatru Tomaszem Marczyńskim. Motywem przewodnim przedstawienia jest ukazanie dynamik zachodzących w rodzinie- w prawdziwej rodzinie, pełnej wewnętrznej konfliktów, braku akceptacji, krzywdzących zachowań. Jako widzowie poznajemy i przeglądamy się w sytuacjach bohaterów, padają zdania, które poruszają coś w naszych sercach. Możliwe, że właśnie dlatego wszystkie inscenizacje zakończyły się owacjami na stojąco oraz wieloma szklistymi oczami opuszczającymi budynek teatru…?

 

Kolejnym debiutem, tym razem Jakuba Głukowskiego, będzie rola w spektaklu „Pułapka na myszy” Agathy Christie, gdzie wystąpi przy boku kolegi Tomasza Marczyńskiego oraz Elwiry Hamerskiej-Skóreckiej, Marty Kędziory, Andrzeja Kępińskiego,  Piotr Konieczyńskiego, Iwony Lach, Roberta Manii i Agaty Darnowskiej zapraszamy Państwa  na ostatni weekend października (29.10 i 30.10 godz. 19:00 oraz 31.10 godz. 18:00).

Tymczasem, w najbliższy weekend zapraszamy na klasyczną farsę Antona Czechowa w reżyserii Azera Turgaya Velizade’a, czyli „Niedźwiedź, Oświadczyny”.  W tym spektaklu po raz pierwszy zagra nasz wieloletni aktor, Jacek Paruszyński oraz   Magdalena Kępińska, Marta Kędziora, Jacek Grondowy, Andrzej Kępiński i gościnnie już Bogusława Siwko.

Skip to content