WydarzenieJuż w najbliższą sobotę „Niedźwiedź, Oświadczyny” w ramach projektu KULTURA BEZ BARIER

W ramach realizacji projektu KULTURA BEZ BARIER – „Zobacz, usłysz, poczuj – teatr dostępny dla każdego’’ zapraszamy Państwa na prezentację spektaklu „NIEDŹWIEDŹ. OŚWIADCZYNY” – 29 KWIETNIA 2023 o godzinie 19:00. Spektakl  z audiodeskrypcją, pętlą indukcyjną, tłumaczeniem na język migowy i projekcją dialogów.

BILETY?

Rezerwacja biletów tylko telefoniczna pod nr tel. : 75 64 28 130, 131 Bilet na spektakl dla osób z niepełnosprawnością i ich opiekunów kosztuje 20zł/osoba za okazaniem legitymacji lub orzeczenia o niepełnosprawności (nie dotyczy premier jak i spektakli/koncertów gościnnych).

Zachęcamy serdecznie osoby z niepełnosprawnościami wzroku i słuchu do udziału w warsztacie 29 kwietnia 2023r. zaraz po spektaklu o godzinie 21:00 – tzw. „touch tour” wprowadzający w tematykę spektaklu.

Damy widzowi możliwość wejścia na scenę, dotknięcia scenografii, kostiumów i zarazem zapoznania się z ich materiałem, kształtem oraz fakturą. Dzięki temu zabiegowi uczestnik warsztatów zaznajomi się z topografią sceny oraz zorientuje się w przestrzeni spektaklu. Mamy nadzieję, że ta forma warsztatów umożliwi lepsze zrozumienie i odbiór przedstawienia.

Warsztat jest bezpłatny a ilość miejsc jest ograniczona.

Zgłoszenia przyjmowane są  telefonicznie, od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00, pod numerem telefonu 75 64 28 130, 131.

Skip to content