Wydarzenie„Niedźwiedź. Oświadczyny” z dostosowaniem dla osób z niepełnosprawnością wzroku i słuchu

Drodzy Widzowie,

W minionym sezonie artystycznym nasz Teatr był częścią projektu „Kultura Bez Barier – Zobacz, Usłysz, Poczuj – Teatr Dostępny dla Każdego”. W jego ramach realizowaliśmy spektakle z audiodeskrypcją, pętlą indukcyjną, projekcją dialogów oraz tłumaczeniem PJM. Cieszyliśmy się ogromnie, dzieląc się efektami naszej pracy z Wami. Projekt może i dobiegł końca, ale nasza praca nad Dostępnością Teatru trwa dalej.

Teatr im. Cypriana Kamila Norwida kontynuuje starania w tym obszarze, i już w niedzielę, 17 września, o godzinie 18:00, serdecznie zapraszamy Państwa na spektakl  Antona Czechowa „Niedźwiedź. Oświadczyny” z dostosowaniami umożliwiającymi udział osobom z niepełnosprawnościami wzroku i słuchu.

 

GDZIE?

Teatr im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze Al. Wojska Polskiego 38

DOJAZD

Przystanek TEATR Autobus: 6, 9, 14

Przystanek URZĄD MIASTA  Autobus: 6, 9, 14

KIEDY?

 29 kwietnia 2023r.  (sobota) godzina 19-21

BILETY?

Rezerwacja biletów tylko telefoniczna pod nr tel. : 75 64 28 130, 131 Bilet na spektakl dla osób z niepełnosprawnością i ich opiekunów kosztuje 20zł/osoba za okazaniem legitymacji lub orzeczenia o niepełnosprawności (nie dotyczy premier jak i spektakli/koncertów gościnnych).

 

Zdjęcie przedstawia trzech bohaterów w pokoju. Ściany pokoju są pokryte fioletową tapetą oraz boazerią. Na ścianie jest zawieszona gitara. Czerwony dywan znajduje się na środku pokoju. Na niebieskim fotelu siedzi starszy mężczyzna z pochyloną głową. Przy nim stoi służący, który spogląda na niego. Z drugiej strony pokoju na krześle siedzi elegancka kobieta ubrana w czarną długą suknię. Jej wyraz twarzy jest poważny.

 

Do zobaczenia w Teatrze!

Skip to content