WydarzeniePodziękowania dla wszystkich zaangażowanych w 40. MFTU

40. Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ulicznych przeszedł do historii!!! Było pięknie, kolorowo, energetycznie, magicznie, wystrzałowo, refleksyjnie i upalnie!!!

Atmosfera gorąca zarówno pogodowo, jak i emocjonalnie! A to wszystko dzięki Wam wszystkim! Fantastycznym występującym w tegorocznej edycji zespołom artystycznym: Interdyscyplinarna Grupa Teatralna Asocjacja 2006, Andy Spigola, Kolektyw Kejos, Cichy Teatr, Kamil Żongler Malecki, Teatr Formy, Blackout Paradox, Lwowski Akademicki Teatr Woskriesinnia, Teatr Nikoli, Teatr Czerwona Walizka oraz Teatr Klinika Lalek. Wszystkim ekipom technicznym pracującym na najwyższym poziomie, ekipie restauracji Sofa i Biurze Wystaw Artystycznych, mediom i fotografom wychwytującym magiczne chwile artystycznym ujęciem. Wolontariuszom: Kinga, Dagmara, Radek i Mariusz oraz Sebastianowi
i Kamilowi. Sponsorom: Ultima Auto, KSJ Development, Promatic Grup, Galeria Nowy Rynek, Tousek – automatyczne napędy do bram. Dziękujemy za wsparcie Urzędu Miasta Jeleniej Góry i Ministerstwu Kultury i Dziedzictwa Narodowego.  Dziękujemy Prezydentowi Miasta Jeleniej Góry – Jerzemu Łużniakowi za objęcie wydarzenia Honorowym Patronatem. A przede wszystkim Wam  – wspaniałej publiczności, która i w tym roku nas nie zawiodła i tworzy z nami to fantastyczne wydarzenie!!!!
Do zobaczenia za rok, na 41. Międzynarodowym Festiwalu Teatrów Ulicznych im. Aliny Obidniak.

Dziękujemy !!!

Skip to content