Wydarzenie„Przez park na bosaka” z dostosowaniem dla osób z niepełnosprawnością wzroku i słuchu już w lutym

Drodzy Widzowie,

przypominamy, że w sobotę, 3 lutego o godz. 19:00 odbędzie się spektakl „Przez park na bosaka” z dostosowaniem dla osób z niepełnosprawnością wzroku i słuchu.

GDZIE?

Teatr im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze Al. Wojska Polskiego 38

DOJAZD

Przystanek TEATR Autobus: 6, 9, 14

Przystanek URZĄD MIASTA  Autobus: 6, 9, 14

KIEDY?

 3 lutego 2024r.  (sobota) godzina 19-21

BILETY?

Rezerwacja biletów tylko telefoniczna pod nr tel. : 75 64 28 130, 131.

Bilet na spektakl dla osób z niepełnosprawnością i ich opiekunów kosztuje 25 zł/osoba za okazaniem legitymacji lub orzeczenia o niepełnosprawności (nie dotyczy premier jak i spektakli/koncertów gościnnych).

 

Na zdjęciu widzimy salon z dużymi oknami z widokiem na panoramę miasta. W pomieszczeniu znajdują się cztery osoby. Najstarszy mężczyzna, który stoi po lewej stronie jest ubrany w czerwoną marynarkę oraz czarne spodnie. Ma lekko uniesione ręce ku górze. Po prawej stronie widzimy dwie kobiety. Jedna z nich jest dużo starsza od drugiej. Jest ubrana w zieloną sukienkę i siedzi na zielonej kanapie z białymi wzorami. W rękach trzyma szklankę. Druga dziewczyna jest ubrana w kolorową, krótką sukienkę. Ma długie włosy i jest pochylona nad małym stolikiem, na którym znajduję się dzbanek z brązowym napojem. Za wszystkimi znajduje się jeszcze jeden bohater - jest to młody chłopak, ubrany w koszule z krawatem i brązowy sweter. Obserwuje resztę bohaterów.

Skip to content