WydarzenieSPEKTAKL ODWOŁANY- „Szalone nożyczki”

Z przykrością informujemy, że spektakl „Szalone nożyczki” (Shear Madness) Paula Pörtnera w reżyserii Marcina Sosnowskiego zaplanowany na 17, 18 i 19 czerwca został odwołany z powodu choroby aktora.
Osoby, które zakupiły bilety oraz dokonały rezerwacji na spektakl prosimy o kontakt z Działem Marketingu.
tel. 75 64 281 30/ 75 64 281 20
W zamian w sobotę 18.06 o godz. 19:00 oraz niedzielę 19.06 o godz. 18:00 dodajemy dla Państwa spektakl „Pułapka na myszy” Agathy Christie w reżyserii Marka Siudyma – zapraszamy!
W „Pułapce na myszy” poznajemy młode małżeństwo, które właśnie otworzyło pensjonat Monkswell Manor i oczekuje przybycia pierwszych gości. Mimo niesprzyjającej pogody – za oknem szaleje zamieć śnieżna – są dobrej myśli. Nie wiedzą, że wśród pierwszych klientów obecny jest morderca, który zgładził już jedną „myszkę” i nie zawaha się zagrozić kolejnym. Zarówno goście jak i właściciele pensjonatu, odcięci od świata przez niesprzyjającą aurę, znajdują się w śmiertelnym niebezpieczeństwie… Atmosfera niepokoju i wzajemnych podejrzeń gęstnieje z minuty na minutę.
O „Pułapce na myszy” Agata Christie tak pisała w swojej Autobiografii: W tej sztuce każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od wieku i gustu. Podoba się młodym, podoba się starym. Bez zarozumiałości z jednej, a fałszywej skromności z drugiej strony mogę powiedzieć, że w swoim gatunku – to znaczy, lekkich utworów scenicznych ze szczyptą humoru i zarazem dreszczykiem grozy – wyróżnia się sprawną konstrukcją. Akcja wciąga, a jednocześnie zaskakuje, trudno powiedzieć, dokąd nas doprowadzi za parę minut.
Skip to content