WydarzenieWracamy do gry !!!

SZANOWNI PAŃSTWO, WITAMY W NOWYM SEZONIE ARTYSTYCZNYM 2020/2021

Po wymuszonej pandemicznej przerwie zapraszamy publiczność i z ogromną  przyjemnością prezentujemy Państwu nasz REPERTUAR!
Sprzedaż biletów ruszy od wtorku 1. września 2020r. Oczywiście pamiętamy, że wciąż obowiązują nas obostrzenia, związane z sytuacją epidemiczną, nakładające na nas wiele ograniczeń m.in. zachowania dystansu społecznego i bezpieczeństwa zdrowotnego, dlatego na każde wydarzenie na dzień dzisiejszy sprzedaż biletów ograniczona będzie do liczby 200 widzów. W celu zachowania zasad bezpieczeństwa służących przeciwdziałaniu rozpowszechniania się COVID – 19 wprowadziliśmy regulacje porządkowe zawarte w Regulaminie, aby zwiększyć bezpieczeństwo Państwa, oraz pracowników Teatru. Regulamin jest dostępny na naszej stronie internetowej i obowiązuje wszystkie osoby zamierzające wziąć udział w planowanych wydarzeniach. Prosimy o zapoznanie się z jego treścią. Zasady prezentowane w Regulaminie , dotyczą widzów, którzy już kupili bilety lub planują zakup biletów w kasie teatru, a także online.

Wierzymy, iż tymczasowe zasady uczestnictwa w naszych wydarzeniach artystycznych przyjmą Państwo ze zrozumieniem i życzliwością. Bardzo się cieszymy, że możemy Państwa znów zaprosić do Teatru !!!

DO REZERWACJI, PRZEBUKOWANIA ORAZ ZAKUPU BILETÓW
ZAPRASZAMY OD WTORKU 1 WRZEŚNIA 2020 R.

WE WRZEŚNIU KASA CZYNNA:

WTOREK – PIĄTEK W GODZINACH 12:00-15:00

ZAPRASZAMY !!!

 

Skip to content