WydarzenieZapraszamy na szkolenie

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego  – Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (PIFE)  w Jeleniej Górze  zaprasza na szkolenie  pt.” „WSPÓŁPRACA TRANSGRANICZNA – PRAKTYCZNE ASPEKTY PRZYGOTOWANIA WNIOSKU O DOFINANSOWANIE”

Szkolenie w części wkładowej zakłada przedstawienie możliwości Programu Współpracy INTERREG Polska – Saksonia 2014-2020 oraz Programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska 2014-2020 – również w kontekście aktualnych naborów wniosków projektowych.

Zasadnicza część szkolenia,  prowadzona przez przedstawicieli Wspólnego Sekretariatu przeznaczona jest na warsztaty dotyczące przygotowania wniosku o dofinansowanie w ramach PW INTERREG Polska – Saksonia.  Zaprezentowane zostaną zasady dotyczące tworzenia projektu  transgranicznego  ze szczególnym uwzględnieniem budowania planu działań w projekcie i budżetu, kwestii dotyczących partnerstwa w projekcie, konstruowania projektu ( np. opis,  cele, zadania/działania, grupy docelowe, wskaźniki).

Do udziału zapraszamy przedstawicieli wszystkich podmiotów uprawnionych do składania wniosków w ramach Programów   m.in.  organizacji pozarządowych non -profit, stowarzyszeń, jednostek administracji państwowej, samorządowej, stowarzyszeń tych jednostek i instytucji im podległych, instytucji kultury, szkół wyższych, kościołów i związków wyznaniowych.
Szkolenie odbędzie się 23 sierpnia r. w Jeleniej Górze:

w siedzibie Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich;

Plac Ratuszowy 32/32a

w godzinach 10.00-15.00

 

Zgłoszenia na szkolenie w Jeleniej Górze należy przesyłać na adres pife.jeleniagora@dolnyslask.pl

Informacje można uzyskać pod numerem telefonu 75 764 94 66  ; 75 75 249 42.

 

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Sala, w której odbędzie się szkolenie jest  dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami ruchowymi . Prosimy o zgłaszanie potrzeb osób z niepełnosprawnościami na etapie rekrutacji.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

ZAPRASZAMY!!!

Skip to content